Női kézi NB I: az Érd siófoki győzelemmel kezdte a bronzcsatát

2012.05.04. 19:49
A női kézilabda NB I rájátszásában a harmadik helyért folyó párharc első felvonásán az Érd 30–23-ra győzött Siófokon, így előnyről várhatja a második mérkőzést, melyet jövő kedden rendeznek. A párharc az egyik fél második győzelméig tart.
NŐI KÉZILABDA NB I
A HARMADIK HELYÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
Siófok KC-Galerius Fürdő–ÉTV-Érdi VSE 23–30 (10–12)
Siófok, 400 néző. Vezette: Baranyi, Szloska.
SKC: Herr O. - BÓDI 5, De Souza, Ábrahám 5, MÖRTEL 8 (5), Bogdanovic 2, Szepesi 2. Csere: Szalai B. 1, Bloj, Herr A. Szakmai igazgató: Imre Vilmos
Érd: JANURIK - KOVÁCS ANNA 9, Pádár M., VUKCEVIC 2, BOGNÁR B. 4, Tóth T. 4, VINCZE M. 3. Csere: Gridnyeva, OGUNTOYE (kapusok), SZEKERES 3, Tamás K. 2, Balog B. 1 (1), KISFALUDY 1, Wolf 1, Kovács G., Török P. Vezetőedző: Szabó Edina
Az eredmény alakulása: 2. perc 1–1, 6. perc 2–3, 11. perc 4–4, 21. perc 7–8, 27. perc 9–10, 34. perc 14–14, 40. perc 14–19, 47. perc 18–23, 52. perc 20–25, 58. perc 22–29
Hétméteresek: 6/5 illetve 7/3
Kiállítások: 8 perc illetve 10 perc
IMRE VILMOS: – A dobott gólok száma, illetve a támadójátékunk önmagáért beszél, emiatt jutott párharcbeli előnyhöz ellenfelünk. Nem adjuk fel, nem dőlt el semmi, győzni megyünk Érdre!
SZABÓ EDINA: – Csapatom remekül játszott, célunkat elértük, nagyon fontos mérkőzést nyertünk idegenben. Nagy feladat vár még ránk, mostantól minden erőnkkel erre készülünk.