Női kézi BL: hoppá, tízgólos vereséget szenvedett a Buducsnoszt

2017.10.14. 19:56
A női kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 2. fordulójában a Kristiansand otthon gyakorlatilag végigvezetve 29–19-re kiütötte a Buducsnoszt Podgoricát.

Az A-csoportban a Krim az első félidőben többször is vezetett már három góllal, de a szünetre így is 15–15-tel érkeztek meg a felek. A 37. percben 20–16 volt a szlovénoknak, s bár negyedórával később már a vendégek vezettek (23–24), a kiegyenlített végjátékot a hazaiak bírták jobban (27–26).Krim az első félidőben többször is vezetett már három góllal, de a szünetre így is 15–15-tel érkeztek meg a felek. A 37. percben 20–16 volt a szlovénoknak, s bár negyedórával később már a vendégek vezettek (23–24), a kiegyenlített végjátékot a hazaiak bírták jobban (27–26).