Női kézi: az ETO simán nyert a német bajnok otthonában

2015.08.19. 20:45
A Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata felkészülési mérkőzésen 30–23-ra győzött a Thüringer HC vendégeként.

A Győr két németországi felkészülési mérkőzést kötött le a Thüringer HC-vel. Az elsőt szerda este játszották a felek Bad Lagensalzában, a német bajnok hazai pályáján.

A telt ház előtt megrendezett összecsapáson az ETO már a szünetben 14–11-re vezetett, a második félidőben pedig még inkább ellenfele fölé nőtt.

A magyar csapat legeredményesebb játékosa Kovacsics Anikó és Korsós Dorina volt 6-6 góllal.

A két együttes csütörtök 11-tól ismét összeméri erejét.

NŐI KÉZILABDA, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Thüringer HC (német)–Győri Audi ETO KC 23–30 (11–14)
A győri gólszerzők: Korsós, Kovacsics 6-6, Tomori 4, Knedlíková, Amorim 3-3, Planéta, Tóth G. 2-2, Bódi, Löke, Sulland, Broch 1-1