MTI 2018.06.11 16:08 Frissítve: 2018.06.11 16:33

Férfi kézi vb-sel.: az összes jegy elkelt a szerdai meccsre

Telt ház lesz a szerdai Magyarország–Szlovénia férfi kézilabda-mérkőzésen, a világbajnokság selejtezőjének veszprémi visszavágóján.

A magyar szövetség honlapján hétfő délután tették közzé, hogy minden jegy elkelt, így körülbelül ötezren szurkolnak majd a helyszínen.

A párharc szombat esti, koperi első mérkőzését meglepetésre a magyar válogatott nyerte 29–24-re, így története során először győzött tétmeccsen Szlovénia vendégeként.

A párharc győztese kijut a január 9. és 27. közötti olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, amelyet Berlinben, Hamburgban, Münchenben és Kölnben, illetve Koppenhágában és Herningben rendeznek.

A torna győztese részt vehet a tokiói olimpián, a 2-7. helyezettek pedig olimpiai selejtezőn léphetnek pályára.

2018.11.15 13:03:47

Kézilabda nemzetisport.hu

A magyar válogatott a csoportban Hollandiával, Horvátországgal és Spanyolországgal találkozik.

2018.11.14 22:47:25

Kézilabda NEDELYKOV TAMÁS

NS-VÉLEMÉNY. Ők is csak emberek – tele kételyekkel, belső vívódásokkal.

2018.11.12 00:42:24

2018.11.11 16:06:23

Félidőben még a Skjern vezetett, mégis háromgólos szegedi siker született a BL-ben.

2018.11.11 14:13:47

A szünetben már hét góllal vezetett a román sztárcsapat, ennek ellenére az FTC továbbjutott.