Férfi kézi MK: tett egy lépést a nyolc felé a Tatabánya

2014.11.26. 21:39
A férfi kézilabda Magyar Kupában a Grundfos Tatabánya tett egy lépést a negyeddöntő felé, a nyolcaddöntő első, hazai találkozóján négygólos győzelmet aratott a B. Braun Gyöngyös ellen.
FÉRFI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
A NYOLC KÖZÉ JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
GRUNDFOS TATABÁNYA KC–B. BRAUN GYÖNGYÖS 32–28 (16–13)
Tatabánya, 450
néző. V: Bonifert, Oláh V.
TATABÁNYA: PAUL – DIAZ 1, Mazák 3, BODÓ 6, Dénes, BOSKOVICS 8 (2), HARSÁNYI G. 6 (4). Cs: Babaszafari (kapus), Peric 1, Katzirz, JUHÁSZ Á. 3, Pásztor, Nagy Sz. 1, Muszavi 3. Edző: Vladan Matics
GYÖNGYÖS: Hudák – VARSANDÁN 4, Bakos 4 (2), Sándor Á., Simon B. 1, Marczinkó 3, Szalafai 4. Cs: Tamási, HOLLÓ (kapusok), HAJDU G. 5, Koller, Debreczeni 2, Iváncsik Á. 1, Czina, TÓTH Á. 3, Nagy B. 1. Edző: Gulyás István
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–2. 5. p.: 4–2. 14. p.: 8–5. 21. p.: 12–7. 16. p.: 14–11. 36. p.: 20–14. 45. p.: 26–18. 49. p.: 26–22. 56. p.: 31–26
Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 8/6, ill. 3/2
Vladan Matics:
– Mindenkit dicséret illet a csapatomból. Mégis keserű a szám íze a kihagyott ziccerek miatt. Sokkal nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna, de hát ezek is mi vagyunk…
Gulyás István: – Hősiesen küzdöttünk, és aztán a második félidő felétől már volt kapusteljesítmény is. Ezért visszajöttünk a mérkőzésbe. Ha bajnoki lett volna, most bosszankodnék, de így Gyöngyösön dőlhet el a továbbjutás.