Nemzetisport.hu 2012.03.25 21:42 Frissítve: 2014.09.05 01:18

Férfi kézi BL: veszprémi csata, győzelem és búcsú - képekben

Hiába nyert két góllal (27–25) hazai környezetben az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, a rivális spanyol klub, az Ademar León jutott be a negyeddöntőbe, miután összesítésben eggyel (56–55) jobbnak bizonyult. Tekintse meg a visszavágó legjobb képeit!

KATTINTSON A KÉPRE ÉS TEKINTSE MEG A VISSZAVÁGÓ LEGJOBB KÉPEIT! (FOTÓK: KORPONAI TAMÁS)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.12.01 17:55:03

Kézilabda N. T.

A kapitány szerint itt az idő, hogy többen is kilépjenek az árnyékból, és megmutassák magukat a nagyszínpadon.

2016.11.25 19:15:30

KÉZIS LÉGIÓ. A 32 éves irányító őszintén beszélt PSG-s időszakáról és válogatottbeli helyzetéről.

2016.11.27 18:37:10

Kézilabda nemzetisport.hu

A Kárpát-kupán a román válogatott sem jelentett akadályt. Kovacsics és Szucsánszki megsérült.

2016.11.27 16:38:08

A második félidőben összeomlott a magyar csapat, így nem volt esélye Franciaországban.

2016.11.26 17:58:01

A két szegedi beálló, Gaber és Bánhidi volt a legeredményesebb, a svédek kellemetlen ellenfélnek bizonyultak.