Férfi kézi BL: veszprémi csata, győzelem és búcsú - képekben

Hiába nyert két góllal (27–25) hazai környezetben az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján, a rivális spanyol klub, az Ademar León jutott be a negyeddöntőbe, miután összesítésben eggyel (56–55) jobbnak bizonyult. Tekintse meg a visszavágó legjobb képeit!

KATTINTSON A KÉPRE ÉS TEKINTSE MEG A VISSZAVÁGÓ LEGJOBB KÉPEIT! (FOTÓK: KORPONAI TAMÁS)

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2014.09.21 17:46:51

Kézilabda nemzetisport.hu

Elképesztő körülmények között, a hosszabbításban már megnyert meccsen kapott ki Elek Gábor csapata.

2014.09.20 15:55:55

Elek Gábor együttese 11–3-mal állt tíz perc után, de csak 25–21 után tudta leszakítani a hollandokat.

2014.09.20 09:23:19

Tomori Zsuzsanna szerint a BL-selejtezőn a Lipcse elleni utolsó tíz perc dönt majd a főtáblára jutásról.

Férfi kézi BL: veszprémi csata, győzelem és búcsú - képekben - NSO