Férfi kézi BL: Pálmarsson az álomcsapatban, csodás bravúrok – videó

2017.05.01. 11:10
Az EHF Tv természetesen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágói után is megválasztotta a kör álomcsapatát, legszebb találatait és védéseit – magyaros érdekeltség pedig ezúttal is akad szép számmal.

Aron Pálmarsson, a Telekom Veszprém balátlövője hét góllal járult hozzá csapata vasárnapi, Montpellier elleni 30–25-ös győzelméhez (és a továbbjutásához) – az izlandi klasszist be is választották a kör álomcsapatába.Aron Pálmarsson, a Telekom Veszprém balátlövője hét góllal járult hozzá csapata vasárnapi, Montpellier elleni 30–25-ös győzelméhez (és a továbbjutásához) – az izlandi klasszist be is választották a kör álomcsapatába.

A HÉT ÁLOMCSAPATÁT ITT TEKINTHETI MEG!

A legszebb találatok között van Gasper Marguc (Veszprém) egyik gólja.

A HÉT LEGSZEBB GÓLJAIT ITT TEKINTHETI MEG!

A legszebb védések közé pedig Mirko Alilovic (Veszprém) és José Manuel Sierra (Szeged) egy-egy bravúrja is bekerült.

A HÉT LEGSZEBB VÉDÉSEIT ITT TEKINTHETI MEG!

FÉRFI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

PARIS SG (francia)–MOL-PICK SZEGED 30–30 (16–17)
Párizs, 3200 néző. V: Nikolics, Sztojkovics (szerbek)
PSG: Skof – Rémili 2, ABALO 4, L. KARABATIC 5, N. KARABATIC 4, M. HANSEN 6, Gensheimer 4 (3). Csere: OMEYER (kapus), Nielsen 1, Kounkoud, Narcisse 1, Sztepancic 3. Edző: Zvonimir Serdarusic
SZEGED: SIERRA – Sostaric 1, BALOGH ZS. 8 (2), Skube 3, Bánhidi 3, GORBOK 4, Källman 2. Csere: Sego (kapus), Goncalves, Gaber 1, Buntic, BODÓ 4, OBRANOVIC 3, P. Rodríguez 1, Zubai Sz. Edző: Carlos Pastor
Az eredmény alakulása. 10. perc: 3–4. 14. p.: 7–8. 16. p.: 9–8. 24. p.: 11–13. 27. p.: 13–16. 40. p.: 21–25. 45. p.: 25–25. 48. p.: 25–25. 51. p.: 27–25
Kiállítások: 6, ill. 8 perc