Férfi kézi BL: a svédek a végén ráijesztettek a német bajnokra

2016.10.12. 20:33
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 4. fordulójában a német aranyérmes Rhein-Neckar Löwen 30–29-re legyőzte otthon a svéd Kristianstadot.

A vendégek egy gyakorlatilag végigvezettek a 17. percig (8–9), ekkor azonban fordítottak a hazaiak, és a szünetre már négygólos előnnyel mehettek (17–13).

A hajrá kezdetén már hat találat volt a felek között (28–22), ekkor azonban kicsit visszaesett a Löwen, és a Kristianstad az utolsó előtti percben egyre zárkózott (30–29), de a pontszerzés már nem jött össze.

Az A-csoportban a Barcelona tempóját a 9. percig bírta a Schaffhausen (6–5), a katalánok ezt követően egy 5–0-s sorozattal elléptek (11–5), és már a szünetre eldöntötték a meccset (21–12), végül pedig 13 góllal nyertek (38–25).