Férfi kézi BL: 42 gólig jutott a Kiel, Nagy Kornélék kikaptak

2014.10.18. 22:46
A férfi kézilabda Bajnokok Ligája főtáblájának negyedik körében a THW Kiel fölényesen nyert Szkopjében, a Metalurg vendégeként. A csoport másik meccsén a PDD Zagreb hiába vezetett három góllal a szünetben, végül egy góllal alulmaradt Logronóban a La Rioja vendégeként.

A Szeged csoportjában, a D jelű hatosban 28–25-re nyert idegenben az Aalborg és a Kielce is. Utóbbi Dunkerque-ben, a francia bajnok otthonában gazdagodott két ponttal, a hazaiaknál Nagy Kornél öt gólig jutott a mérkőzésen. Nagy Kornél öt gólig jutott a mérkőzésen.

Metalurg Szkopje (macedón)–THW Kiel (német) 27–42
Ld: Dimovszki 6, Vugrinec 5, ill. Duvnjak 8, Canellas, Vujin 7-7, Klein 6, Ekberg 5
Vasárnap rendezik: Meskov Breszt (fehérorosz)–PSG (francia)