nemzetisport.hu 2017.10.21 06:55 Frissítve: 2017.10.21 10:32

NHL: Ovecskinnél nincs jobb hosszabításbeli gólszerző

Két vereség után ismét győzött a Washington Capitals jégkorongcsapata, amely Alekszandr Ovecskin hosszabbításban ütött góljával 4–3-ra nyert a Detroit Red Wings vendégeként az NHL legutóbbi játéknapján.

Ovecskin
Ovecskin a 20. gólját ütötte a hosszabbításban (Fotó: Twitter)

Az orosz csatár pályafutása során 20. találatát szerezte a ráadásban, ezzel már egyedüli csúcstartó, eddig Jaromír Jágrral holtversenyben áll az élen 19-19 találattal.

Lendületbe jött a Pittsburgh Penguins is, a címvédő sorozatban harmadszor nyert, ezúttal 2–0-s hátrányról felállva, Conor Sheary 58. percben szerzett találatával verte 4–3-ra a  Florida Pantherst.

–Montreal Canadiens 6–2

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.07.18 22:49:51

Jégkorong nemzetisport.hu

Kiderül, mi a kapcsolat Kornakker Dániel, Szabó Bence, Vas Márk, egy unikornis és egy szelet pizza között.

2018.06.04 10:03:57

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS

A MAC Budapest és a DVTK Jegesmedvék vezetőivel beszélgettünk a lehetőségről.

2018.05.30 10:34:11

Az EBEL-korszak leghosszabb rájátszásmentes szakaszában jár a Fehérvár AV19.

2018.05.17 18:37:17

Az amerikaiak a cseheket, a svédek szoros meccsen a letteket győzték le a vb negyeddöntőjében.

2018.05.02 23:08:53

Jégkorong MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. A múltidézés azért fontos, mert szem előtt illendő tartani a különbséget. Ma már nem lehet panasz a körülményekre, a feltételekre, más tehát a mérce – a múlt heti budapesti hoki-vb-nél is.