NHL: mélyül a Tampa Bay gödre; otthon nullázták le a Capitalst

MTI MTIMTI MTI
2016.12.02. 06:45
Az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszában a Tampa Bay Lightning 5–4–re kikapott a St. Louis Blues vendégeként, így sorozatban negyedszer szenvedett vereséget. A hazaiak orosz csatára, Vlagyimir Taraszenko mesterhármast ütött. A Winnipeg Jets öt hazai győzelem után botlott, és vitte el tőle a két pontot az Edmonton Oilers.

A kapu mögül, a levegőből ütött gólt az NHL egyik kiválósága Sidney Crosby. A Pittsburgh Penguins klasszisa a Dallas Stars ellen hazai környezetben négy góllal (6–2) megnyert találkozó 40. percében volt eredményes, övéi azzal a góllal vezettek 3–2-re.