Jégkorong EBEL: a Volán ezúttal sem bírt a Znojmóval

2016.10.26. 21:15
Kóger Dániel kétszer is egyenlített, mindhiába (Fotó: Földi D. Attila, NS-archív)
Az osztrák jégkorongbajnokság (EBEL) szerdai játéknapján a cseh Znojmo hazai pályán 3–2-re legyőzte a Fehérvár AV 19-et.

A két csapat magyarországi mérkőzésén a vendégek kétszer is kétgólos hátrányban voltak, mégis győztek hosszabbításban (3–4).

Ezúttal lényegesen jobban kezdtek a csehek, és már a 3. percben vezettek David Bartos góljával, és bár Kóger Dániel találatával hamar egyenlített a magyar csapat, a játékrészt Peter Puchernek köszönhetően a házigazda zárta előnnyel (2–1).

A fehérváriak a második felvonásban Kóger révén hátrányban is egyenlítettek, ám a záró felvonásban már csak a Znojmo volt eredményes, Radek Cip állította be a végeredményt (3–2).