Erste Liga: gólfesztivál és hazai győzelem Újpesten

MTI/V. J.MTI/V. J.
2020.11.25. 20:50
Nyolc gólt lőtt az Újpest a Vasasnak (Fotó: FB/UTE Jégkorong Szakosztály)
Az Újpest 8–6-ra legyőzte a vendég Vasast a jégkorong Erste Liga szerdai mérkőzésén.

Villámrajtot vettek a vendégek, és bő öt perc után már 2–0-ra vezettek. Hamar szépített az UTE, de erre gyorsan jött válasz. Az első szünet előtt 21 másodperccel Kyle Just másodszor is eredményes volt, így megint minimális lett a különbség.

A második harmad is Vasas-góllal kezdődött, ám egy perc alatt kétszer villant a hazai együttes. Így 4–4 volt az állás, míg a második „félidő” két újpesti találattal indult, azonban a Vasas is betalált, erre pedig egy perc múlva jött felelet. A harmadik harmad 7–5-ös újpesti előnyről rajtolt, és ebben a felvonásban már csak egy-egy gól született.