MTI 2019.03.16 13:18 Frissítve: 2019.03.16 13:25

EBEL: ilyen még nem volt, a 121. játékpercben dőlt el a meccs

Az osztrák jégkorongliga (EBEL) történetének leghosszabb ráadását játszotta péntek éjszakába nyúlóan a házigazda olasz Südtirol Alperia és az osztrák Klagenfurt Bolzanóban.

A negyeddöntő második felvonásában az alapjátékidő 3–3-mal zárult, és következett a hirtelen halál az első gólig, amely végül a negyedik ráadásban, a mérkőzés 121. percében esett (120:53). A győzelemmel a klagenfurtiak összesítésben 2–0-ra vezetnek az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban.

Pénteken a Fehérvár AV19 is hosszabbításra kényszerült, és kikapott Salzburgban, így ez a csata 1–1-re áll. A harmadik összecsapásra vasárnap Székesfehérváron kerül sor.

JÉGKORONG
EBEL

NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS

Südtirol Alperia (olasz)–Klagenfurt (osztrák) 3–4

2019.03.26 09:08:38

Jégkorong SZŰCS ANDRÁS

A Fehérvár, az FTC, a Csíkszereda és az Újpest kiszemeltjei még hiányoznak.

2019.03.22 18:50:08

2009. március 25-én hunyt el a szapporói hősök karizmatikus vezére.

2019.02.12 17:29:32

Jégkorong nemzetisport.hu

Az osztrák élvonalbeli jégkorongbajnokság középszakaszának menetrendje, eredményei.