Nemzeti Sport Online - F1

Nemzeti Sport Online - Külföldi Foci

Nemzeti Sport Online - Magyar Foci

Ifjúsági olimpia: Biczó Bence aranyérmes 200 m pillangón

Újabb aranyérmet szereztek a magyar úszók az ifjúsági olimpián. Ezúttal Biczó Bence győzött 200 méter pillangón. A másik magyar induló, Szána Zsombor a hetedik helyen ért célba.

Biczó Bence 100 méternél vette át a vezetést, és onnantól már nem lehetett megállítani. Majdnem egy másodperccel volt gyorsabb az ezüstérmes dél-afrikai Chad le Closnál.

Szána Zsombor végig a nyolcadik helyen haladt, de az utolsó ötven méteren sikerült lehajráznia a szerb Velimir Sztyepanovicsot.

Biczó Bence majdnem három másodperccel úszott jobb időt, mint a délelőtti középdöntőben, míg Szána Zsombor egy másodpercet javított az idején.

7. Szána Zsombor 2:01.52

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2010.08.29 12:39:38

Ifjúsági olimpia

A magyar triatlonos csapatban aranyérmes, egyéniben 5. lett Szingapúrban, a vb-n az első tízbe kerülne.

2010.08.27 11:28:08

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság elnöke szerint bámulatos volt a szervezés, de legközelebb a legjobbak részvételére is számít.

2010.08.26 12:12:18

A nem hivatalos éremtáblázaton ifjúsági olimpikonjaink az Egyesült Államokat is megelőzik.

2010.08.25 17:00:43

Sztorik Szingapúrból: ugrott a hercegnő, érmet nyert az első szaúd-arábiai női olimpikon.

2010.08.25 13:59:03

Szijj a 14. lett légpuskában • Nikl a 12., Bathó a 19. helyen végzett a tengeren.