Euro 2012: Prandelli három-négy változtatást tervez

2012.06.15. 18:40
Címkék
Cesare Prandelli, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya pénteki sajtótájékoztatóján elárulta: három-négy változtatást tervez az utolsó csoportmeccsre, ami a továbbjutásról dönt majd. A squadra azzurra a már búcsúzó írekkel csap össze.

„Három vagy négy változás lesz a kezdőben – utalt az Írország elleni utolsó csoportmérkőzésre Cesare Prandelli, az olasz nemzeti tizenegy szövetségi kapitánya. – A harmadik meccsen frissességre lesz szükségünk, most már nem hibázhatunk. Balotelli nagyszerű játékos, de többet kell mutatnia. Mi nem kontrákra építünk, és ezt már mondtam neki is.″

Sajtóhírek szerint Mario Balotelli helyett Antonio Di Natale kerülhet a kezdőbe, illetve Alessandro Diamanti is szóhoz juthat.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: a vízilabda BL elődöntőjében játszik az FTC női csapata

Minden más foci
3 perce

Nuno Campos a portugálok vb-esélyéről; Kolbenheyer Zsuzsanna a hazai hokisokat támogató döntésről

E-újság
8 perce

NS-osztályzat: Schäfert bombagólja a mezőny fölé emelte

Magyar válogatott
28 perce

Jekyll, Hyde és a Garros – Moncz Attila publicisztikája

Tenisz
37 perce

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
42 perce

Tóth Rajmund: Nem ez az én feladatom, nem nagyon szoktam gólt rúgni

Magyar válogatott
57 perce

Marco Rossi: Kazahsztán gyakorlatilag agresszív transzban játszotta végig a mérkőzést

Magyar válogatott
1 órája

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni

Magyar válogatott
1 órája
Ezek is érdekelhetik