Vb 2018: Gibraltár újabb gólt szerzett, de megint kikapott

2016.11.13. 19:53
A gibraltári labdarúgó-válogatott 3–1-es vereséget szenvedett Cipruson a világbajnoki selejtezősorozat H-csoportjának negyedik fordulójában.

A hazai gólokat Konsztantinosz Laifisz, Pierosz Szotiriu és Valentinosz Szielisz szerezték, akik mindannyian először voltak eredményesek címeres mezben. A vendégeknél Lee Casciaro talált be, neki a két testvére, Kyle és Ryan is pályára lépett a találkozón.

A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a gibraltáriak a 80. perctől emberhátrányban játszottak a 18 esztendős Jayce Olivero kiállítása miatt. A miniállam nemzeti csapata az eredménnyel nem lehet teljesen elégedetlen, mert korábban minden tétmeccsét legalább háromgólos különbséggel veszítette el.

A ciprusiak a legutóbbi 14 hazai meccsükből csupán a másodikat nyerték meg.

VB 2018
SELEJTEZŐ
EURÓPAI ZÓNA, 4. FORDULÓ

H-CSOPORT
Ciprus–Gibraltár 3–1 (Laifisz 29., Szotiriu 65., Szielisz 87., ill. L. Casciaro 51.)