Nemzetisport.hu nyomtatott 2007.07.26 15:48 Frissítve: 2011.05.09 00:06

Formula-1: Jamamoto Szakon fejezi be a szezont a Spykernél

Ma hivatalosan is bejelentették: Adrian Sutil csapattársaként Jamamoto Szakon fejezi be a Spyker-Ferrarinál az idei Formula-1-es szezont.

A japán versenyző tavaly 7 versenyen indult a Super-Agurinál, hét futamon három alkalommal ért célba, de pontszerző helyet nem sikerült szereznie.
A Spyker a múlt heti Európai Nagydíj előtt menesztette pénzügyi gondok miatt a holland Christijan Alberst, egy futam erejéig a német Markus Winkelhock váltotta.
2019.09.22 13:33:08

F1 HARMATH ÁKOS

A Ferrari 2017 óta először aratott kettős győzelmet, a Mercedes a Német Nagydíj után ismét lemaradt a dobogóról.

2019.09.21 13:31:30

F1 H. L.

A zsinórban 3. elsőségét jegyző pilóta 191 ezredet adott a britnek, míg a harmadik Vettel lett.

2019.09.21 11:20:26

F1 H. L.

A monacói 207 ezredet adott a második Hamiltonnak, a harmadik Vettel hátránya több mint 6 tized.