nemzetisport.hu 2018.07.01 09:44 Frissítve: 2018.07.01 10:03

Európa-liga: Ha a Fradi be akar jutni a csoportkörbe, akkor… – Leandro

A két Európa-liga-induló csapat, a Ferencváros és a DAC felkészülési mérkőzését utóbbi nyerte meg 1–0-ra Dunaszerdahelyen. A meccs után a zöld-fehérek játékosa, Leandro értékelt az NSO Tv-nek, valamint arról is beszélt, hogyan várják a Maccabi Tel-Aviv elleni selejtezőt.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–FTC 1–0 (0–0)
Dunaszerdahely, Mol Aréna, 8400 néző.
DAC: Macej – Huk, Satka, Záhumensky – Kostrna (Spiriak, 79.), Ljubicic (Domonkos K., 64.), Herc, Simcák (S. Kone, 58.) – Vida K. (Tretyakov, 72.) – Bayo (Almási, 79.), Pacinda (Divkovic, 58.). Vezetőedző: Marco Rossi
FTC: Dibusz – Lovrencsics G. (Csernik, a szünetben), Frimpong (Takács Zs., a szünetben), Blazic, Leandro – Gorriarán (M. Rodríguez, a szünetben), Szpirovszki (Rui Pedro, 65.) – Varga R. (Finnbogason, 65.), Sigér (Abdul Latif, 57.), Bőle – Böde (Kundrák, 65.). Vezetőedző:Thomas Doll
Gólszerző: Pacinda (57.)

2019.07.18 23:30:41

Európa-liga MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. Maradt az egy héttel ezelőtti pazar mérleg!

2019.07.18 11:05:19

Európa-liga BERECZKY ATTILA (összefoglaló), HATÁR DÁVID (percről percre)

Herczeg András csapata korán hátrányba került, végül azonban megőrizte háromgólos előnyét.

2019.07.18 17:51:47

Európa-liga Somogyi Zsolt (összefoglaló), Bacskai János (percről percre)

Nem rúgott gólt a visszavágón a Zetának a fehérvári csapat, következik a liechtensteini Vaduz.

2019.07.18 18:30:45

Európa-liga Cserháti András (Vilnius, összefoglaló), Marosi Gergely (percről percre)

A Zalgiris ellen nagyon megizzadtak a kispestiek a visszavágón, de az 1–1 elég volt – jöhet a Craiova.