nemzetisport.hu 2016.07.05 15:55 Frissítve: 2016.07.05 16:06

El: „teljes mellszélességgel” kiáll az ultracsoport a DVSC mellett

A DVSC-Teva La Fiorita elleni Európa-liga-visszavágójára kimennek a Nagyerdei Stadionba a hazai ultrák is.

„A rendezvényen a tábor teljes mellszélességgel megjelenik, így tüzelje mindenki magát egy újabb parázs hangulat megteremtésére! Arról, hogy a bajnokságban képviseltetjük-e magunkat, később adunk hivatalos információt” – írja az Ultras Debrecen 1994 szurkolói csoport a Facebook-oldalán.

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
JÚLIUS 7., CSÜTÖRTÖK

18.00: MTK–Aktobe (kazah) (Tv: Duna World – felvételről) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 1–1
18.00: DVSC–La Fiorita (San Marinó-i) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 5–0
19.00: Zaria Balti (moldovai)–Videoton – élőben az NSO-n!
Az első mérkőzésen: 0–3

2019.09.20 23:30:01

Európa-liga THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Mégis, lehetett volna szebb is talán.

2019.09.19 12:56:42

Európa-liga H. D.

Solskjaer több saját nevelésű játékosnak is lehetőséget adott, az MU egy góllal nyert.

2019.09.19 20:31:47

Európa-liga Borbola Bence (Barcelona, összefoglaló), Szabó Miklós (Barcelona, fotó), Bacskai János (percről percre)

1–1 az Espanyol ellen: magyar csapat először játszott döntetlent Barcelonában európai kupameccsen.

2019.09.19 12:46:50

A németeknek a győzelemre is megvolt az esélyük, ám Unai Emery csapata végül kiütötte őket.