El: német játékvezető a DVTK krasznodari visszavágóján

2014.08.03. 21:45
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése értelmében német játékvezetői négyes vezeti az FK Krasznodar–Diósgyőr Európa-liga-selejtezőt.

A vezetőbíró a 34 éves Christian Dingert lesz, aki másfél éve került a FIFA-keretbe. Ez lesz pályafutása negyedik nemzetközi kupameccse, ebben a szezonban a Lovcsen–Zeljeznicar (0–1) El-selejtezőn fújhatta a sípot.

Segítői Mike Pickel és Dominik Schaal, előbbi megjárta a 2010-es világbajnokságot is. A negyedik játékvezető Robert Hartmann. Az ellenőr a walesi Raymond Ellingham lesz.

Egy magyar játékvezetői csapat is szerepet kap a fordulóban: Tbilisziben a Csihura–Neftchi meccset a Bognár Tamás, Ring György, Berettyán Péter, Farkas Ádám négyes vezeti, ellenőrük a lengyel Zbigniew Przesmycki lesz

Az orosz csapat gól nélküli döntetlent játszott a Premjer-liga 1. fordulójában a Lokomotiv Moszkva vendégeként.