HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2016.08.18 20:30 Frissítve: 2016.08.18 21:20

El: kikapott a playoffkörben a Partizani és a Midtjylland is

A labdarúgó Európa-ligában már a csoportkörbe jutás a tét, a negyedik, utolsó selejtező, a playoffkör első mérkőzéseit játsszák csütörtökön, a délután kezdődő találkozók közük már öt is véget ért.

 

 

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 4. FORDULÓ (PLAYOFF), 1. MÉRKŐZÉSEK

Asztana (kazah)–BATE Boriszov (fehérorosz) 2–0 (Kabananga 70., Nurgalijev 80.)
Dinamo Tbiliszi (grúz)–PAOK (görög) 0–3 (Léo Matos 20., José Crespo 71., F. Pereyra 83.)
SönderjyskE (dán)–Slavia Praha (cseh) 0–0
Midtjylland (dán)–Osmanlispor (török) 0–1
(Banggaard 20. – öngól)
FK Krasznodar (orosz)–Partizani (albán) 4–0
(Joaozinho 18. – 11-esből, Szmolov 27., Jedrzejczyk 45., Krasniqi 73. – öngól)

TEGNAP JÁTSZOTTÁK
Beitar Jerusalem–Saint-Étienne 1–2
(Vered 8., ill. Lemoine 15., Rueda 30. – öngól)

KÉSŐBB

19.00: Göteborg (svéd)–Qarabag (azeri)
19.00: AEK Larnaca (ciprusi)–Liberec (cseh)
19.00: Qabala (azeri)–Maribor (szlovén)
19.00: Austria Wien (osztrák)–Rosenborg (norvég)
19.00: Slavia Praha (cseh)–Anderlecht (belga)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Hajduk Split (horvát)
19.30: Istanbul Basaksehir (török)–Sahtar Doneck (ukrán)
20.00: Lokomotiva Zagreb (horvát)–Genk (belga)
20.00: Vojvodina (szerb)–AZ (holland)
20.00: Panathinaikosz (görög)–Bröndby (dán)
20.00: Fenerbahce (török)–Grasshoppers (svájci)
20.15: Astra Giurgiu (román)–West Ham (angol)
20.30: Gent (belga)–Skendija (macedón)
20.45: Sassuolo (olasz)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Arouca (portugál)–Olympiakosz (görög)
21.05: Trencín (szlovák)–Rapid Wien (osztrák)

 

2018.12.17 12:48:36

Európa-liga nemzetisport.hu

A Mol Vidi FC korábbi ellenfelei megkapták az angol nagyágyúkat.

2018.12.14 10:05:40

Európa-liga PÓR KÁROLY

Köszönjük a Vidinek az idei nemzetközi menetelést, amely példaként szolgálhat a magyar kluboknak.

2018.12.14 00:15:12

Európa-liga VINCZE ANDRÁS

NS-VÉLEMÉNY. A futballban az igazi értéket mindig a csapat jelenti.