El: győzelemmel búcsúzott a válogatott kapitánya a DAC-tól

2018.07.19. 20:54
Az Európa-liga első selejtezőfordulójának visszavágóján kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a Holman Dáviddal a kezdőben felálló Slovan Bratislava a moldovai Milsami Orhei felett, és bejutott a következő körbe. A DAC-nál győzelemmel vett búcsút a csapattól Marco Rossi vezetőedző, aki a jövőben a magyar válogatott szövetségi kapitánya lesz.

A Vida Kristopherrel a kezdőben felálló dunaszerdahelyi DAC a Dinamo Tbiliszi otthonába látogatott, ahol a rendes játékidő 94. percében vívta ki a továbbjutást grúz ellenfelével szemben. A DAC vezetőedzője, a magyar válogatott szövetségi kapitányának kinevezett Marco Rossi utolsó alkalommal ült a felvidéki csapat kispadján, a második félidőben előbb beküldte Kalmár Zsoltot, majd Vida Mátét, az utolsó tíz percben pedig lehívta Vida Kristophert.

A győztes gól előtt Kalmár Zsolt adta a gólpasszt a csapata mindkét gólját szerző Vakoun Bayónak.

KORÁBBI MAI EREDMÉNYEK ITT!

A Kajrat Almati–Engordany (7–1) mérkőzésen Eppel Márton négy gólt szerzett – részletek, videók itt!