El: 19 óra alatt egyenlített, és továbbjutott a PSV

2014.11.28. 17:49
A csütörtök este az időjárási körülmények miatt a szünetben félbeszakított Estoril–PSV El-találkozón a pénteki folytatásban csak a hollandok tudtak a kapuba találni. A párharc 3–3-as eredménnyel zárult, és így továbbjutottak a vendégek.

Az E-csoport Estoril–PSV csütörtökön, 21 órakor kezdődő találkozója a rossz időjárási körülmények miatt nem jutott el a végkifejletig: a szünetben félbeszakította a meccset a játékvezető. a szünetben félbeszakította a meccset a játékvezető.

A iramra azonban így sem lehetett panasz, az első 45 percben öt gólt is láthattak a nézők: a hazaiak kétszeri egyenlítés után a szünet előtti hajrában már vezetéshez is jutottak.

A pénteki folytatást – amelyre már jóval kevesebben voltak kíváncsiak – úgy tűnt, gól nélkül zárják a felek, ám Dzsudzsák Balázs korábbi csapata nem hagyta annyiben a dolgot, és Georginio Wijnaldum 82. percben szerzett találatával ikszre mentette a találkozót.

A 3–3-as eredmény azt jelenti, hogy a PSV az éllovas Dinamo Moszkva mögött biztosan továbbjutott a következő fordulóba.

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
E-CSOPORT, 5. FORDULÓ

Estoril (portugál)– PSV (holland) 3–3 (G: Tozé 12., Kuca 30., Diogo Amado 39., ill. Depay 6., Narsingh 14., Wijnaldum 82.)