A csapatok fordulónkénti helyezése
Helyezés Forduló
Leicester City
Everton
Arsenal: látott már ilyet? Van magyarázat a játékosok furcsa félidei viselkedésére

Szokatlan dolgot műveltek az Arsenal játékosai a West Bromwich Albion elleni (2–0), hétfői Premier League-bajnoki mérkőzés második félidejének kezdése előtt.

PL: Wenger Arsenal-mezzel köszöntötte a rekordot döntő Barryt

Gareth Barry, a West Bromwich Albion angol labdarúgója hétfő este rekordot döntött, ugyanis 633. meccsén lépett pályára a Premier League-ben – ezzel átadta Ryan Giggs, a Manchester United legendás játékosának csúcsát a múltnak. A 36 éves középpályás sikeréhez többen gratuláltak, így Arsene Wenger, az Arsenal francia menedzsere is.

PL: Guardiola elárulta, milyen utasításokat adott a labdaszedőnek

Mint ismert, a Manchester City az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombati játéknapján 5–0-ra kiütötte a Crystal Palace-t. Az első félidőben Pep Guardiola érdekes módon egy labdaszedőnek adott „taktikai utasításokat” – a spanyol tréner a meccs után elárulta, mit kért a kissé megszeppent sráctól.

Videó: Rooney véres könyököst kapott, a bíró továbbot intett

Szombaton az Everton 2–1-re legyőzte a Bournemoutht az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Wayne Rooney hatalmas könyököst kapott a 34. percben, azonban a játékvezető továbbot intett. A visszajátszás alapján egy szót sem szólhattak volna az ellenfél játékosai, ha a bíró tizenegyest ítél.