HIRDETÉS
HIRDETÉS
MURA LÁSZLÓ 2018.02.12 13:52 Frissítve: 2018.02.12 13:52

UTÁNPÓTLÁS-VERSENYNAPTÁR – 2018

A látvány-, illetve a kiemelten támogatott sportágak világ- és Európa-bajnoki programja.

HIRDETÉS

 

FEBRUÁR

2–4. TENISZ
U14-es leány fedett pályás Európa-bajnoki selejtező, Pécs

2–4. TENISZ
U14-es fiú fedett pályás Európa-bajnoki selejtező, Ronchi dei Legionari (Olaszország)

2–4. TENISZ
U16-os leány fedett pályás Európa-bajnoki selejtező, Bergen op Zoom (Hollandia)

2–4. TENISZ
U16-os fiú fedett pályás Európa-bajnoki selejtező, Városmajor

9–11. TENISZ
U12-es leány fedett pályás csapat Európa-bajnokság, Sunderland (Nagy-Britannia)

9–11. TENISZ
U12-es fiú fedett pályás csapat Európa-bajnokság, Véska (Csehország)

16–18. TENISZ
U14-es leány fedett pályás Európa-bajnokság, Rakovník (Csehország)

16–18. TENISZ
U14-es fiú fedett pályás Európa-bajnokság, Véska (Csehország)

16–18. TENISZ
U16-os leány fedett pályás Európa-bajnokság, Kazany (Oroszország)

16–18. TENISZ
U16-os fiú fedett pályás Európa-bajnokság, Ronchin (Franciaország)

16–26. SPORTLÖVÉSZET
Junior 10 m-es puska, pisztoly és futócél Európa-bajnokság, Győr

17–18. EVEZÉS
U23-as és junior ergométeres világbajnokság, Virginia (Egyesült Államok)


MÁRCIUS

2–4. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Junior-világbajnokság, Tomaszów Mazowiecki (Lengyelország)

2–11. VÍVÁS
Junior és kadét Európa-bajnokság, Szocsi (Oroszország)

5–11. MŰKORCSOLYA ÉS JÉGTÁNC
Junior-világbajnokság, Szófia (Bulgária)

8–11. ASZTALITENISZ
U21-es Európa-bajnokság, Minszk (Fehéroroszország)

9–11. GYORSKORCSOLYA
Junior-világbajnokság, Salt Lake City (Egyesült Államok)

16–17. SZINKRONKORCSOLYA
Junior-világbajnokság, Zágráb (Horvátország)

21–27. LABDARÚGÁS
U19-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Macedónia

21–27. LABDARÚGÁS
U17-es Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország

22. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország–Ciprus, Magyarország

23–29. LABDARÚGÁS
U17-es leány Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország

24.–IV. 2. ÖKÖLVÍVÁS
U22-es Európa-bajnokság, Zsilvásárhely (Targu Jiu, Románia)

26. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Belgium–Magyarország, Belgium


ÁPRILIS

1–9. VÍVÁS
Junior- és kadét-világbajnokság, Verona (Olaszország)

4–10. AKROBATIKUS TORNA
Utánpótlás-világbajnokság, Antwerpen (Belgium)

4–10. LABDARÚGÁS
U19-es leány Európa-bajnoki selejtező, elitkör, Magyarország

7–15. RÖPLABDA
U18-as fiú Európa-bajnokság, Zlín (Csehország)/Puhó (Púchov, Szlovákia)

7–16. ÖTTUSA
Ifjúsági világbajnokság, Caldas da Rainha (Portugália)

12–15. GUMIASZTAL
Junior Európa-bajnokság, Baki (Azerbajdzsán)

13–21. RÖPLABDA
U17-es leány Európa-bajnokság, Szófia (Bulgária)

14–20. JÉGKORONG
U18-as divízió I/B csoportos világbajnokság, Kijev (Ukrajna)

15–19. VÍVÁS
U23-as Európa-bajnokság, Jereván (Örményország)

17–26. ÖKÖLVÍVÁS
Ifjúsági Európa-bajnokság, Roseto degli Abruzzi (Olaszország)

23–29. BIRKÓZÁS
Kadét Európa-bajnokság, Kijev (Ukrajna)


MÁJUS

4–20. LABDARÚGÁS
U17-es Európa-bajnokság, Anglia

9–21. LABDARÚGÁS
U17-es leány Európa-bajnokság, Litvánia

21–30. ÖKÖLVÍVÁS
Serdülő Európa-bajnokság, Albena (Bulgária)

25–27. AEROBIK
Utánpótlás-világbajnokság, Guimaraes (Portugália)

26–27. EVEZÉS
Junior Európa-bajnokság, Gravelines (Franciaország)
 

JÚNIUS

1–3. RITMIKUS GIMNASZTIKA
Junior Európa-bajnokság, Guadalajara (Spanyolország)

4–10. BIRKÓZÁS
U23-as Európa-bajnokság, Isztambul (Törökország)

11–19. ÖTTUSA
Ifjúsági A és B korosztályú Európa-bajnokság, Drzonków (Lengyelország)

17–23. ÖTTUSA
Junior Európa-bajnokság, El Prat de Llobregat (Spanyolország)

22–24. BIRKÓZÁS
Serdülő Európa-bajnokság, Győr

25–VII. 1. MŰUGRÁS
Junior Európa-bajnokság, Helsinki (Finnország)

28.–VII. 1. CSELGÁNCS
Kadét Európa-bajnokság, Szarajevó (Bosznia-Hercegovina)

28.–VII. 1. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági gyorsasági Európa-bajnokság, Auronzo (Olaszország)

30.–VII. 8. KOSÁRLABDA
U17-es fiú-világbajnokság, Santa Fé (Argentína)


JÚLIUS

1–15. KÉZILABDA
U20-as női világbajnokság, Debrecen

2–8. BIRKÓZÁS
Kadét-világbajnokság, Zágráb (Horvátország)

4–8. ÚSZÁS
Junior Európa-bajnokság, Helsinki (Finnország)

5–8. ATLÉTIKA
U18-as Európa-bajnokság, Győr

5–8. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági maratoni Európa-bajnokság, Metkovic (Horvátország)

7–15. KOSÁRLABDA
U20-as leány A-divíziós Európa-bajnokság, Sopron

8–15. STRANDRÖPLABDA
U20-as Európa-bajnokság, Anapa (Oroszország)

10–15. ATLÉTIKA
U20-as világbajnokság, Tampere (Finnország)

13–15. ÚSZÁS
Junior Európa-bajnokság, Málta

13–22. KOSÁRLABDA
U20-as fiú B-divíziós Európa-bajnokság, Szófia (Bulgária)

14–22. RÖPLABDA
U20-as férfi Európa-bajnokság, Hollandia, Belgium

15–24. ASZTALITENISZ
Ifjúsági és serdülő Európa-bajnokság, Kolozsvár (Románia)

16–29. LABDARÚGÁS
U19-es Európa-bajnokság, Finnország

17–22. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági szlalom-világbajnokság, Ivrea (Olaszország)

18–22. SZINKRONÚSZÁS
Junior-világbajnokság, Budapest

18–30. LABDARÚGÁS
U19-es leány Európa-bajnokság, Svájc

19–29. KÉZILABDA
U20-as férfi Európa-bajnokság, Szlovénia

21–29. KOSÁRLABDA
U17-es leány-világbajnokság, Minszk (Fehéroroszország)

23–29. MŰUGRÁS
Junior-világbajnokság, Kijev (Ukrajna)

25–29. EVEZÉS
U23-as világbajnokság, Poznan (Lengyelország)

26–29. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági világbajnokság, Plovdiv (Bulgária)

26–29. STRANDRÖPLABDA
U22-es Európa-bajnokság, Jurmala (Lettország)

27.–VIII. 5. KOSÁRLABDA
U18-as fiú B-divíziós Európa-bajnokság, Szkopje (Macedónia)

27.–VIII. 9. KÉZILABDA
U18-as leány-világbajnokság, Lengyelország

29.–VIII. 7. ÖTTUSA
Junior-világbajnokság, Kladno (Csehország)

30.–VIII. 5. BIRKÓZÁS
Junior Európa-bajnokság, Róma (Olaszország)

30.–VIII. 12. SPORTLÖVÉSZET
Junior koronglövő Európa-bajnokság, Leobersdorf (Ausztria)


AUGUSZTUS

1–5. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági Európa-bajnokság, Szkopje (Macedónia)

2–12. TORNA
Junior Európa-bajnokság, Glasgow (Skócia)

3–19. KÉZILABDA
U18-as leány-világbajnokság, Lengyelország

4–12. KOSÁRLABDA
U18-as leány A-divíziós Európa-bajnokság, Udine (Olaszország)

8–12. EVEZÉS
Junior-világbajnokság, Racice (Csehország)

9–18. KOSÁRLABDA
U16-os fiú B-divíziós Európa-bajnokság, Szarajevó (Bosznia-Hercegovina)

9–19. KÉZILABDA
U18-as fiú Európa-bajnokság, Horvátország

11–19. VÍZILABDA
Ifjúsági fiú-világbajnokság, Szombathely

15–19. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági szlalom Európa-bajnokság, Pozsony (Szlovákia)

16–19. STRANDRÖPLABDA
U18-as Európa-bajnokság, Brno (Csehország)

17–25. KOSÁRLABDA
U16-os leány A-divíziós Európa-bajnokság, Kaunas (Litvánia)

26.–IX. 2. VÍZILABDA
Ifjúsági fiú Európa-bajnokság, Minszk (Fehéroroszország)

27.–IX. 2. VÍZILABDA
Ifjúsági leány-világbajnokság, Belgrád (Szerbia)

31.–IX. 15. SPORTLÖVÉSZET
Junior-világbajnokság, Csangvon (Dél-Korea)


SZEPTEMBER

1–2. EVEZÉS
U23-as Európa-bajnokság, Breszt (Fehéroroszország)

6–8. ÚSZÁS
Junior nyílt vízi világbajnokság, Eilat (Izrael)

6–9. KAJAK-KENU
U23-as és ifjúsági maratoni világbajnokság, Prado Vila Verde (Portugália)

7. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Svédország–Magyarország, Svédország

9–16. VÍZILABDA
Ifjúsági leány Európa-bajnokság, Funchal (Portugália)

11. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország–Belgium, Magyarország

13–16. CSELGÁNCS
Junior Európa-bajnokság, Szófia (Bulgária)

13–16. KAJAK-KENU
Junior sárkányhajó-világbajnokság, Gainesville (Egyesült Államok)

17–23. BIRKÓZÁS
Junior-világbajnokság, Nagyszombat (Szlovákia)

18–23. ÖTTUSA
U24-es Európa-bajnokság, Drzonków (Lengyelország)


OKTÓBER

6–18. III. NYÁRI IFJÚSÁGI OLIMPIAI JÁTÉKOK
Buenos Aires (Argentína)

8–17. ÖKÖLVÍVÁS
Junior Európa-bajnokság, Anapa (Oroszország)

12. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Málta–Magyarország, Málta

16. LABDARÚGÁS
U21-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország–Törökország


NOVEMBER


9–11. CSELGÁNCS
U23-as Európa-bajnokság, Budapest

12–18. BIRKÓZÁS
U23-as világbajnokság, Bukarest (Románia)

15–18. GUMIASZTAL
Utánpótlás-világbajnokság, Szentpétervár (Oroszország)


DECEMBER


2–9. ASZTALITENISZ
Ifjúsági világbajnokság, Bendigo (Ausztrália)
 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.20 21:53:59

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.20 22:04:25

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Az előrelátás, a stratégiai gondolkodás persze nem pusztán szándék, hanem képesség kérdése is. Van, aki hiába nézne bárhová, nem sokat lát.

2018.10.20 12:41:06

Egyéb egyéni LIPICZKY ÁGNES

A MOB elnöke büszke a magyarok ifjúsági olimpián nyújtott teljesítményére.

2018.10.19 23:20:22

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.18 23:03:24

Egyéb egyéni BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Tokióban, Párizsban megkaphatjuk a bizonyítékot is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS