nemzetisport.hu 2018.06.14 21:59 Frissítve: 2018.06.14 22:06

Torna-vk: Kállai Zoltán és Péter Sára is döntőbe jutott Guimaraesben

A tornászok portugáliai világkupaversenyének első selejtezőnapján Péter Sára ugrásban, Kállai Zoltán lólengésben került fináléba.

A nők mezőnyében az első napon a felemás korlát és az ugrás selejtezőit rendezték. Péter Sára az utóbbi szeren 13.250 ponttal az ötödik helyen kvalifikálta magát a döntőbe. Felemás korláton a 10. lett, míg Fehér Nóra a 11. helyen végzett.

A férfiaknál a talaj, a gyűrű és a lólengés selejtezőire került sor. Lólengésben a Grand Prix-győztes Kállai Zoltán 12.950 ponttal a hetedik helyen bejutott a döntőbe, gyűrűn 19. lett. A másik magyar versenyző, az ifjúsági olimpiai ezüstérmes Kardos Botond lólengésben, valamint talajon is tizenhatodikként zárt.

A viadal pénteken folytatódik a selejtezők második napjával.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.06.25 16:53:25

Egyéb egyéni THURY GÁBOR

A Kossuth-díjas rendező a Nemzeti Színház igazgatójaként is figyelemmel követi a sportot.

2017.07.20 19:49:21

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

KÉNYELEM. Alkalmasak minden lépcső akadálymentesítésére, családi házba, közintézményekbe is. (x)

2018.06.13 15:40:06

Utazzon vonattal, kényelmesen, dugók nélkül a Balatonra!

2018.06.12 13:24:28

2018.06.09 23:23:34

Egyéb egyéni VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL Van, amikor hangtalanul üvöltesz a fájdalomtól, amikor az éles kövek átnyomják a cipőd talpát, és próbálják lemorzsolni a lábadról előbb a bőrt, idővel pedig már a húst is, és mégsem tudsz megállni, mert a lejtő mindig a cél felé vezető utat jelenti.