HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2015.09.09 00:43

Szerdai sportműsor: orosz–francia, olasz–német

Szerdán rangadókkal folytatódik a férfi kosárlabda Európa-bajnokság: Törökország Szerbiával, Olaszország Németországgal, Oroszország Franciaországgal néz farkasszemet – említett mérkőzéseket közvetíti a Sport Tv. A teniszezők US Openje a negyeddöntővel folytatódik, de a kerékpár, a kézilabda és a brazil labdarúgás szerelmesei is találnak követni valót a televízióban.

HIRDETÉS

 

ÉLŐ FUTBALLKÖZVETÍTÉSEK

csütörtök, 0.25: Brazil bajnokság, Internacional–Palmeiras (Tv: DIGI Sport1)
csütörtök, 2.55: Brazil bajnokság, Corinthians–Grémio (Tv: DIGI Sport1)

ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK

BIRKÓZÁS
csütörtök, 3.25: Birkózás, világbajnokság, Las Vegas (Tv: M4)

LÓSPORT
13.35: Lóverseny, futam (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
16.00: Spanyol körverseny, 17. szakasz (Tv: Eurosport)

KÉZILABDA
18.00: NB I, férfiak, Vác–Balatonfüred (Tv: M4)
18.55: Német bajnokság, férfiak, Leipzig–Magdeburg (Tv: DIGI Sport1)
20.40: Német bajnokság, férfiak, Hamburg–Flensburg (Tv: DIGI Sport1)

KOSÁRLABDA (a férfi Eb teljes programját lásd lent!)
14.30: Európa-bajnokság, férfiak, Törökország–Szerbia (Tv: Sport1)
17.45: Európa-bajnokság, férfiak, Olaszország–Németország (Tv: Sport1)
21.00: Európa-bajnokság, férfiak, Oroszország–Franciaország (Tv: Sport1)

TENISZ
17.00: Tenisz, US Open, nők, negyeddöntő, New York (Tv: Eurosport2)
18.00: US Open, nők, negyeddöntő, New York (Tv: Eurosport)
21.15: US Open, férfiak, negyeddöntő, New York (Tv: Eurosport)
csütörtök, 1.15: Tenisz, US Open, férfiak, negyeddöntő, New York (Tv: Eurosport)

KIEMELT SPORTMŰSOR

KOSÁRLABDA, FÉRFI EB
CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ

A-CSOPORT
15.00: Bosznia-Hercegovina–Finnország     
17.30: Lengyelország–Izrael     
21.00: Oroszország–Franciaország (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
14.30: Törökország–Szerbia (Tv: Sport1)    
17.45: Olaszország–Németország (Tv: Sport1)   
21.00: Izland–Spanyolország
C-CSOPORT
15.00: Görögország–Szlovénia     
18.00: Macedónia–Grúzia     
21.00: Hollandia–Horvátország
D-CSOPORT
14.30: Belgium–Csehország     
17.30: Lettország–Ukrajna     
20.30: Észtország–Litvánia

FÉRFI KÉZILABDA NB I
4. FORDULÓ
18.00: Kőnig-Trade Balmazújvárosi KK–Orosházi FKSE-Linamar
18.00: Váci KSE–Balatonfüredi KSE (Tv: M4)
18.00: Eger SBS-Eszterházy–Csurgói KK
18.00: Grundfos-Tatabánya KC–Sport36-Komló
18.00: PLER-Budapest–B.Braun Gyöngyös
18.00: Mezőkövesdi KC–Mol-Pick Szeged

VÍZILABDA
HBZ-KUPA, FÉRFI FELKÉSZÜLÉSI TORNA, DEBRECEN

18.00: FTC–VasasPlaket
19.15: BVSC-Wáberer Hungária-Zugló–Tiszavirág-Szeged-Diapolo
20.30: Debrecen–PVSK-Mecsek Füszért
 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.20 21:53:59

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.20 22:04:25

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Az előrelátás, a stratégiai gondolkodás persze nem pusztán szándék, hanem képesség kérdése is. Van, aki hiába nézne bárhová, nem sokat lát.

2018.10.20 12:41:06

Egyéb egyéni LIPICZKY ÁGNES

A MOB elnöke büszke a magyarok ifjúsági olimpián nyújtott teljesítményére.

2018.10.19 23:20:22

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.18 23:03:24

Egyéb egyéni BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Tokióban, Párizsban megkaphatjuk a bizonyítékot is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS