Nemzetisport.hu 2012.05.13 13:52 Frissítve: 2014.02.28 01:01

Sakk: Erdős veretlenül megnyerte a 42. Bosna Opent Szarajevóban

Erdős Viktor győzelmével ért véget Szarajevóban a 42. Bosna Open. A magyar nagymester veretlen maradt a kilencfordulós, 40 résztvevővel megrendezett, magas színvonalú versenyen.

A szarajevói mezőnyben Erdős a negyedik legmagasabb értékszámmal (2624) indult. Összesen 6.5 pontot gyűjtött, 2713-as értékszámnak megfelelő remek teljesítménye 12 Élő-pontot ért.

A versenyen még egy magyar, Bánusz Tamás (2582) vett részt, ő a 22. pozícióban zárt.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!