HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.10.13 14:29 Frissítve: 2018.10.13 15:07

Ifjúsági olimpia: újabb esélyek – élőben a hetedik versenynapról

A három aranyérmet hozó péntek után a szombatnak is nagy reményekkel vágott neki a magyar küldöttség a Buenos Aires-i nyári ifjúsági olimpián. Öttusában, birkózásban és kajak-kenuban is a favoritok közé tartoznak a mieink, a csapatsportágak képviselői közül pedig a korosztályos világ-és Európa-bajnok leány strandkézilabda-válogatott játékosaira szegeződik a figyelem: ők elődöntőt vívnak a házigazda argentinokkal. Kövesse a szombati nap eseményeit az utanpotlassport.hu élő hírfolyamával!

HIRDETÉS

 

Kövesse a szombati nap eseményeit az utanpotlassport.hu élő hírfolyamával!

A MAGYAROK SZOMBATI PROGRAMJA
BIRKÓZÁS. 15.00–19.10:
leány selejtezők – 49 kg (Szenttamási Róza), leány 57 kg (Szél Anna)
KAJAK-KENU. 15.30–17.00: síkvízi futamok, első forduló – fiú K–1 (Kiss Ádám), leány C–1 (Gönczöl Laura)
KERÉKPÁR. 16.00–19.00: kombinált fiúcsapat időfutam (Fetter Erik, Fülöp Ádám István)
STRANDKÉZILABDA. 16:10–16:50: leány elődöntő (Magyarország–Argentína)
ÖTTUSA. 17.00–18.00: leányverseny, úszás (Gulyás Michelle)
KERÉKPÁR. 17.00–20.00: kombinált leánycsapat időfutam (Buzsáki Virág, Vas Kata Blanka)
KAJAK-KENU. 17.30–18.00: síkvízi nyolcaddöntők– leány K–1 (Gönczöl Laura?)
LOVAGLÁS. 19.00–20.00: díjugratás, második nap (Jármy Vince)
ATLÉTIKA. 19.30–22.40: első forduló – fiú 200 m (Farkas Bence), fiú 400 m gát (Huller Dániel), fiú rúd (Mihály Ádám), fiú diszkosz (Péringer Márk), leány hármas (Áts Viktória)
ÖTTUSA. 19.30–20.00: leányverseny, vívás – bónusz kör (Gulyás Michelle)
STRANDKÉZILABDA. 20.00–20.40: leány bronzmérkőzés (Magyarország?)
LOVAGLÁS. 20.00–21.00: díjugratás, döntő (Jármy Vince?)
KAJAK-KENU. 20.30–22.10: síkvízi negyeddöntők, elődöntők, bronzpárbaj, döntő– fiú K–1 (Kiss Ádám?), leány C–1 (Gönczöl Laura?)
ÖTTUSA. 21.00–22.00: leányverseny, kombinált szám (futás, lövészet) (Gulyás Michelle)
STRANDKÉZILABDA. 21:40–22:20: leány döntő (Magyarország?)
TORNA. 22.00–01.00: szerenkénti döntők – fiú talaj (Balázs Krisztián), leány ugrás (Bácskay Csenge)
BIRKÓZÁS. 22.00–1.00: leány helyosztók – 49 kg (Szenttamási Róza?), leány 57 kg (Szél Anna?)

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.20 21:53:59

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.20 22:04:25

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Az előrelátás, a stratégiai gondolkodás persze nem pusztán szándék, hanem képesség kérdése is. Van, aki hiába nézne bárhová, nem sokat lát.

2018.10.20 12:41:06

Egyéb egyéni LIPICZKY ÁGNES

A MOB elnöke büszke a magyarok ifjúsági olimpián nyújtott teljesítményére.

2018.10.19 23:20:22

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.18 23:03:24

Egyéb egyéni BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Tokióban, Párizsban megkaphatjuk a bizonyítékot is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS