Golf: Dustin Johnson nyert Cromwellben

MTI MTIMTI MTI
2020.06.29. 11:45
Dustin Johnson nyerte meg vasárnap a profi golfozók legrangosabb sorozatának legújabb, 7.5 millió dollár összdíjazású versenyét a Connecticut állambeli Cromwellben.

A 36 éves amerikai játékos pályafutása 21. tornagyőzelmét aratta. A sikerhez 261 ütés vezetett, ez eggyel kevesebb, mint amennyire a második helyezett honfitársnak, Kevin Streelmannek szüksége volt.

Johnson 13. szezonját tölti a profik között, s minden idényben elért legalább egy győzelmet a PGA Touron.

A versenyen egyébként – amely a harmadik volt a nemzetközi golfélet újraindulása óta – öt koronavírus-esetet regisztráltak, három játékos és két segítő tesztje lett pozitív. Emiatt a csütörtökön kezdődő detroiti tornára csak olyanok léphetnek be, akik negatív teszteredménnyel rendelkeznek. Nézők továbbra sem lehetnek a versenyeken.