HIRDETÉS
HIRDETÉS
nemzetisport.hu 2018.01.12 12:24 Frissítve: 2018.01.12 15:16

Év sportolója: ennyivel előzte meg Tusup Cseh Sándort – top 10-es listák

Csütörtök este rendezték meg az M4 Sport – Az Év Sportolója Gálát. Tizenkét kategóriában osztottak ki díjakat, a végeredményt mutató tízes listákat az összefoglaló cikkünkben már közöltük tegnap, de most egy helyen is megtekintheti ezeket. Íme:

HIRDETÉS

 

AZ ÉV FÉRFI SPORTOLÓJA, A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
  1.    Baji Balázs (atléta) 863 pont
  2.    Szatmári András (kardvívó) 341
  3.    Liu Shaolin Sándor (rövid pályás gyorskorcsolyázó) 292
  4.    Fucsovics Márton (teniszező) 232
         Michelisz Norbert (autóversenyző) 232
  6.    Cseh László (úszó) 210
  7.    Hanga Ádám (kosárlabdázó) 202
  8.    Milák Kristóf (úszó) 161
  9.    Veres Roland (kick-box) 48
10.    Korpási Bálint (birkózó) 35

 

AZ ÉV NŐI SPORTOLÓJA, A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Hosszú Katinka (úszó) 1086

2.      Babos Tímea (teniszező) 480
3.      Márton Anita (atléta) 448
4.      Görbicz Anita (kézilabdázó) 200
5.      Takács Tamara (kajakozó) 143
6.      Földházi Zsófia (öttusázó) 68
7.      Lubics Szilvia (ultratávfutó) 53
8.      Kovács Sarolta (öttusázó) 51
9.      Senánszky Petra (uszonyos úszó) 44
10.    Kovács Zsófia (tornász) 43  

 

AZ ÉV CSAPATA A HAGYOMÁNYOS CSAPATSPORTOKBAN, A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Győri Audi ETO KC (női kézilabda) 766

2.      Szolnoki Dózsa-KÖZGÉP (férfi vízilabda) 524
3.      Férfi kosárlabda-válogatott 424
4.      Férfi vízilabda-válogatott 309
5.      Telekom Veszprém (férfi kézilabda) 158
6.      Békéscsabai Röplabda Sportegyesület (női) 137
7.      Női kosárlabda-válogatott 102
8.      U17-es futballválogatott 90
9.      FTC-PQS Waterpolo (férfi vízilabda) 60
10.    Rába ETO Futsal Club 46

 

AZ ÉV CSAPATA EGYÉNI SPORTÁGAKBAN: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Tenisz Davis-kupa-válogatott  (Balázs Attila, Fucsovics Márton, Piros Zsombor, Borsos Gábor, Gödry Levente) 515
2.      Férfi 4x100-as gyorsúszóváltó 495
3.      Női kajak négyes 404
4.      Férfi rövid pályás gyorskorcsolyaváltó 255
5.      Férfi kardválogatott 222
6.      Evezős kormányos kettes (Simon Béla, Juhász Adrián, Kolláth Vanda) 206
7.      Női öttusacsapat 199
8.      Férfi kajak kettes (Balassa Márk, Birkás Balázs) 182
9.      Kötöttfogású birkózó-válogatott 75
10.    Női rövid pályás gyorskorcsolyaváltó 63

 

AZ ÉV EDZŐJE: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Shane Tusup (Hosszú Katinka) 477
2.      Cseh Sándor (szolnoki póló) 340
3.      Ambros Martín (győri kézilabda) 301
4.      Ivkovics Sztojan (a férfi kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya) 290
5.      Ifjabb Tomhauser István (Baji Balázs) 289
6.      Fábiánné Rozsnyói Katalin (Takács Tamara) 267
7.      Sávolt Attila (Fucsovics Márton) 220
8.      Bánhidi Ákos (rövid pályás gyorskorcsolya) 199
9.      Eperjesi László (Márton Anita) 127
10.    Gárdos Gábor (Szatmári András) 106

 

AZ ÉV FOGYATÉKOS FÉRFI SPORTOLÓJA, A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Osváth Richárd (kerekesszékes vívó) 611

2.      Boronkay Péter (triatlonozó) 532
3.      Velkey Ádám (szervátültetett, atléta) 347
4.      Suba Róbert (kajak-kenu) 310
5.      Csernai Tibor (speciális, alpesi síelő) 224
6.      Hocza Róbert (speciális, gyorskorcsolyázó) 169
7.      Kurucz Tamás (speciális, hófutó) 126
8.      Tóth Attila (szervátültetett, asztaliteniszező) 108
9.      Péter Dávid (speciális, gyorskorcsolyázó) 101
10.    Kóka Zoltán (szervátültetett, asztaliteniszező) 88

 

AZ ÉV FOGYATÉKOS NŐI SPORTOLÓJA: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Krajnyák Zsuzsanna (kerekesszékes vívó) 718

2.      Biacsi Bernadett (atléta) 547
3.      Pap Bianka (úszó) 450
4.      Dani Dorka (speciális, műkorcsolyázó) 180
5.      Gyurkó Alexandra (szervátültetett, úszó) 177
6.      Biatovszki Míra (siket, sportlövő) 171
7.      Óvári Réka (speciális, gyorskorcsolyázó) 153
8.      Szanyi Petra (speciális, alpesi síelő)107
9.      Hasznos Szabina 85 (szervátültetett, bowlingozó) 85
10.    Tóth Irma (szervátültetett asztaliteniszező) 38

 

AZ ÉV FOGYATÉKOS CSAPATA: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Női kerekesszékes vívóválogatott 622

2.      Férfi 4x100-as szervátültetett atlétaváltó 521
3.      Padlóhoki-válogatott, speciális 291
4.      Női 4x400-as atlétaváltó 262
5.      Műkorcsolyapáros, szervátültetett (Hingyi Ágnes, Hingyi Rita) 201
6.      Asztalitenisz, szervátültetett vegyes páros (Tóth Irma, Tóth Attila) 196
7.      Röplabdacsapat, szervátültetett 156
8.      Asztalitenisz, szervátültetett vegyes páros (Almagro Carmen, Szendi János) 146
9.      Bowling, szervátültetett vegyes páros (Hasznos Szabina, Juhász Zoltán) 146
10.    Tollaslabda, szervátültetett női páros (Hanyu Zsuzsanna, Tilhof Ingrid) 75

 

AZ ÉV FOGYATÉKOSOKKAL FOGLALKOZÓ EDZŐJE, A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.    Beliczay Sándor (kerekesszékes vívás, Osváth Richárd, Hajmási Éva) 583

2.    Feczer Viktor (kerekesszékes vívás, Krajnyák Zsuzsanna, Dani Gyöngyi) 390
3.    Csamangó Attila, Győrfi Tamás (kajak-kenu, Suba Róbert) 268
4.    Ecseki Dániel (szervátültetett atléta, Velkey Ádám) 254
5.    Kelemen Zsuzsanna (speciális műkorcsolya) 246
6.    Erdei Péter (kerekesszékes vívás, Osváth Richárd, Hajmási Éva) 240
7.    Pintér István (speciális padlóhoki) 194
8.    Székely Gabriella (szervátültetett, röplabda) 171
9.    Milos Imre (szervátültetett asztalitenisz) 151
10.  Soltész István (szervátültetett bowling) 119 

 

AZ ÉV FÉRFI LABDARÚGÓJA: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Nikolics Nemanja (Chicago Fire) 942
2.      Gulácsi Péter (RB Leipzig) 652
3.      Davide Lanzafame (Budapest Honvéd) 260
4.      Kádár Tamás (Dinamo Kijev) 231
5.      Varga Roland (FTC) 194
6.      Szalai Ádám (Hoffenheim) 141
7.      Szoboszlai Dominik (FC Liefering, a Salzburg fiókcsapata) 93
8.      Sallai Roland (APOEL) 42
9.      Korhut Mihály (Hapoel Beer-Seva) 31
10.    Kalmár Zsolt (DAC Dunaszerdahely) 30 

 

AZ ÉV NŐI LABDARÚGÓJA: A SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1.      Jakabfi Zsanett (Wolfsburg) 999

2.      Csiszár Henrietta (Leverkusen) 407
3.      Vágó Fanny (Sankt Pölten) 364
4.      Fenyvesi Evelin (Ferencváros) 218
5.      Szőcs Réka (MTK) 144
6.      Rácz Zsófia (Duisburg, PSV) 109
7.      Zeller Dóra (Hoffenheim) 105
8.      Szabó Viktória (Ferencváros) 104
9.      Tálosi Szabina (Südburgenland, Haladás-Viktória) 93
10.    Németh Loretta (ETO FC Győr, Apollon Ladies) 73

 

AZ ÉV GÓLJA (A SZURKOLÓK SZAVAZATAI ALAPJÁN)
1. Joseph Paintsil (Ferencváros) találata a Videoton ellen, NB I – 9749 voks
2. Csoszánszki Dávid (Gyöngyös) gólja a Siófok ellen, strandlabdarúgás, bajnoki döntő – 5887
3. Szoboszlai Dominik (Magyarország) gólja Norvégia ellen, U17-es Eb-selejtező, elitkör – 3883 

 

 

 

HIRDETÉS
HIRDETÉS
2018.10.20 21:53:59

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.20 22:04:25

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. Az előrelátás, a stratégiai gondolkodás persze nem pusztán szándék, hanem képesség kérdése is. Van, aki hiába nézne bárhová, nem sokat lát.

2018.10.20 12:41:06

Egyéb egyéni LIPICZKY ÁGNES

A MOB elnöke büszke a magyarok ifjúsági olimpián nyújtott teljesítményére.

2018.10.19 23:20:22

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2018.10.18 23:03:24

Egyéb egyéni BOBORY BALÁZS

NS-VÉLEMÉNY. Tokióban, Párizsban megkaphatjuk a bizonyítékot is.

HIRDETÉS
HIRDETÉS