Európai Játékok: a spanyoloktól is kikaptak a strandfocisták

2015.06.25. 14:52
A magyar válogatott a második mérkőzésén is vereséget szenvedett a baki Európai Játékok strandlabdarúgó-tornáján: Weisz Tamás együttese csütörtökön a spanyoloktól kapott ki 5–2-re.

A viadal honlapjának beszámolója szerint a magyar együttes – amely a szerdai nyitó fordulóban szoros mérkőzésen 5–3-ra kapott ki a világbajnok orosz csapattól – Ábel Péter és Simonyi Gábor góljával a második harmad elején még két 2–0-ra vezetett, a világranglistán ötödik spanyolok azonban előbb szépítettek, majd a záró felvonásban négyszer voltak eredményesek, így megfordították a találkozót.

A strandlabdarúgó-tornán két csoportban zajlanak a küzdelmek. Ezt követően a két csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe, a harmadikok és a negyedikek pedig az 5–8. helyért játszanak tovább.

A magyarok pénteken az olaszokkal találkoznak. A másik csoportban Ukrajna, Svájc, Portugália és a házigazda Azerbajdzsán mérkőzik egymással.