Birkózás: egy ezüst- és négy bronzérem a győri serdülő Eb-n

2018.06.16. 20:21
A győri Olimpiai Sportparkban zajló serdülő birkózó Európa-bajnokság pénteki, szabadfogású versenynapján egy ötödik hellyel (Rizmajer Márton, 62 kg) nyitottak a magyarok, szombaton pedig a lányoknál már az érmek is megérkeztek.

A legtovább Fáth Laura (33 kg) jutott, aki két török riválist legyőzve a döntőbe jutott, ahol orosz riválisától pontozással kikapva második lett.Fáth Laura (33 kg) jutott, aki két török riválist legyőzve a döntőbe jutott, ahol orosz riválisától pontozással kikapva második lett.

A bronzmérkőzéseken még öt honfitársunk volt érdekelt, közülük Matyi Vivien (46), Borsos Viktória, Szenttamási Róza (mindkettő 50) és Vízi Flóra (54) nyert és dobogóra állhatott, Sebők Kinga (36) pedig ötödik lett.

Vasárnap a kötöttfogásúak következnek, további 13 magyar indulóval, s éremreményekkel.