Nemzetisport.hu nyomtatott 2008.12.11 18:10 Frissítve: 2010.12.09 00:09

Úszás, rövid pályás Eb: Mutina 4., Jakabos 7. 200 pillangón

Mutina Ágnes a 4., Jakabos Zsuzsanna a 7. helyen végzett a női 200 méteres pillangóúszás döntőjében, amelyet szoros küzdelemben a svéd Petra Granlund nyert meg.

A második helyen a francia Mongel, a harmadikon a brit Lowe végzett. Jakabos ideje 2:07.82, Mutináé 2:07.23.

Egyéb egyéni DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Ez nem ellenőrizetlen forrású és hitelességű átigazolási pletyka Cristiano Ronaldóról vagy Lionel Messiről – mert velük minden hírt el lehet adni –, hanem a magából erkölcsileg kifordult rögvalóság.

2020.02.17 13:55:49

Egyéb egyéni SZÖLLŐSI GYÖRGY (Berlin), HATÁR DÁVID, LAKNER GÁBOR (Budapest)

A nőknél ismét Simone Biles nyert • A dél-afrikai rögbiválogatott az Év csapata • Dirk Nowitzki életműdíjat kapott.

2020.02.11 23:55:14

Egyéb egyéni S. T. J.

A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.

2020.02.11 19:43:42

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY (Róma)

Lévai először dobogós felnőtt-világversenyen, a magyar küldöttség már három éremnél tart.