Nemzetisport.hu nyomtatott 2005.11.17 16:30 Frissítve: 2012.02.22 02:46

Torna: Kertész Aliz hetvenéves

Kertész Alíz olimpiai bajnok tornásznő ma ünnepli 70. születésnapját. A Bp. Postásban kezdte, a Bp. Honvédban folytatta versenyzői pályafutását. Húszesztendős sem volt, amikor (1954-ben) a római vb-n a győztes kéziszercsapat és az összetett versenyben második helyen végző együttes tagja volt.
Melbourne-ben az olimpiai arany- és ezüstérme mellé felemás korláton hatodik helyet szerzett. Edzőként irányította a KSI női szakágát, majd a válogatott edzője lett, végül a tudományegyetemen tanított. Jelenleg kondicionáló tanfolyamokat vezet.
2019.02.16 22:12:55

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A szurkoló világa mégis örök. Minden érdektől és pillanatnyi, napi formától mentes, a drukker, ha csak nem válik hűtlenné, haláláig a klubnál marad, őt a századik vereség után sem »menesztik«.

2019.02.14 23:35:34

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

2019.02.14 17:34:35

Gulácsi és Jakabfi az Év labdarúgója • A győri kézisek az Év csapata • Ferencvárosié 2018 legszebb gólja.

2019.02.14 08:07:33

Egyéb egyéni BODNÁR ZALÁN

Csütörtök este díjazottként, díjátadóként, fellépőként és nézőként is neves vendégek érkeznek.