MTI 2019.01.11 13:28 Frissítve: 2019.01.11 15:07

F3: Keszthelyi Vivien nyolcadik lett élete első versenyén

Keszthelyi Vivien a nyolcadik helyen zárt pályafutása első Formula-3-as versenyén, az F3 Asian Championship Winter Series elnevezésű viadal thaiföldi hétvégéjének nyitó futamán.

A 18 éves versenyző – aki az első magyar nő ebben a kategóriában – a 10. helyről vágott neki a futamnak, amelyen 12-en álltak fel a rajtrácsra.

A versenyt a holland Rinus van Kalmthout nyerte meg, a pole pozícióból induló brit Dan Ticktum, aki a Formula–1-es Torro Rosso saját nevelésű pilótája, kiesett.

Keszthelyi előtt a hetedik helyen zárt a korábbi Formula–1-es versenyző, Ralf Schumacher fia, David.

A thaiföldi hétvégén szombaton további két versenyt rendeznek, a sorozat versenynaptárában három helyszínen összesen kilenc futam szerepel.

2018.11.15 13:12:44

Egyéb autó-motor nemzetisport.hu

Európa legnépszerűbb crossoveréhez teljesen új benzines hajtásláncok érkeztek. (x)

2018.11.11 23:41:20

Egyéb autó-motor TÓTH ANITA

Az utolsó métereken dőlt el a futamgyőzelem és az abszolút bajnoki cím sorsa a nyíregyházi idényzárón.

2018.10.25 13:13:45

Ez a negyedik, Sunderlandben gyártott modell, mely elérte az egymilliós darabszámot (x).

2018.10.25 17:16:50

Magas felszereltségű különleges kiadást dobott piacra a Nissan. (X)

2018.09.24 16:46:37

A Nissan bevezette a Technológia Bajnokai limitált kiadást a kategóriateremtő Nissan Qashqai crossoverből. (x)