BL: Nápoly egy félidőt álmodott, majd Ramos továbbjuttatta a Realt

2017.03.07. 22:37
A Real Madrid kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, a hazai pályán elért 3–1 után Nápolyban is 3–1-re legyőzte az SSC Napolit. A házigazda Dries Mertens góljával még vezetett, ám a közel tökéletes Napoli-félidőre két Kroos-szöglet és két Sergio Ramos-gól (a másodikat az UEFA végül Mertens öngóljának könyvelte el) érkezett, a végén Álvaro Morata is betalált, a Real Madrid fordított és továbbjutott.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT ITT OLVASHATJA EL!A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT ITT OLVASHATJA EL!

BAJNOKOK LIGÁJA
NYOLCADDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

NAPOLI (olasz)–REAL MADRID (spanyol) 1–3 (1–0)
Nápoly, San Paolo Stadion, 56 695 néző. Vezette: Cakir (török)
NAPOLI: Reina – Hysaj, Raúl Albiol, K. Koulibaly, Gulam – Allan (Rog, 56.), A. Diawara, Hamsík (Zielinski, 75.) – José Callejón, Mertens, Insigne (Milik, 70.). Vezetőedző:Maurizio Sarri
REAL MADRID: Keylor Navas – Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo – Casemiro, Modric (Isco, 80.), Kroos – Bale (Lucas Vázquez, 68.), Benzema (Morata, 77.), Cristiano Ronaldo. Vezetőedző:Zinédine Zidane
Gólszerző: Mertens (24.), ill. Sergio Ramos (51.), Mertens (57. – öngól), Morata (91.)
Továbbjutott: a Real Madrid, két győzelemmel, 6–2-es összesítéssel.