BL, E-csoport: potya gól, döntetlen, bajban a Leverkusen

2015.11.24. 19:50
A Bajnokok Ligája E-csoportjában a Bayer Leverkusen 1–1-es döntetlent játszott a BATE Boriszov otthonában, így ha a Roma a 20.45-től kezdődő mérkőzésen legyőzi a Barcelonát, akkor nem a német csapat, hanem az olasz jut tovább.

Már a második percben vezetést szerzett a BATE, Mihail Gordejcsuk higgadt csel után kapura lőtt, kísérlete nem volt védhetetlen, Bernd Leno azonban hatalmasat hibázott, a keze és a lába is „lyukas" volt, és a labda a kapuban kötött ki (1–0).Mihail Gordejcsuk higgadt csel után kapura lőtt, kísérlete nem volt védhetetlen, Bernd Leno azonban hatalmasat hibázott, a keze és a lába is „lyukas" volt, és a labda a kapuban kötött ki (1–0).

A Leverkusen a kapott gólt követően átvette az irányítást, a 68. percben szép támadás végén Admir Mehmedi pimaszul lőtt a BATE kapujába (1–1). Az utolsó húsz percre még nagyobb fölénybe került a német csapat, de újabb gólt már nem tudott szerezni.

Ha a Roma a 20.45-től kezdődő mérkőzésen legyőzi a Barcelonát, a katalán együttessel együtt továbbjut az E-csoportból. Az utolsó körben a Leverkusen a Barcával játszik.

A találkozó góljait ide kattintva tekintheti meg!