BL: CR nem hitte el, hogy lesgól volt, odament az operatőrhöz is

2016.09.28. 14:29
Cristiano Ronaldo jegyezte a kedd esti Dortmund–Real Madrid Bajnokok Ligája-csoportmérkőzés (2–2) első gólját. A németek az első félidő hajrájában egyenlítettek, CR7 azonban majdnem szerzett még egy gólt a szünet előtt, de lesről bólintott a kapuba. Az ismétléseket látva egyértelmű volt, hogy jó döntést hozott a játékvezető, Ronaldo viszont nem hitt Mark Clattenburgnek.

CR7 kételye annyira erős volt, hogy az első félidő lefújását követően a pálya szélén táborozó egyik operatőrnél próbált érdeklődni az ítélet jogosságáról, esetleg egy visszajátszást kicsikarni.

A felvétel alapján nem egyértelmű, de az operatőr azt közölheti Ronaldóval, hogy nem tud segíteni a kérdésben, vagy azt, hogy bizony lesről szerzett gólt. CR hálája jeléül megveregette a vállát, és továbbállt. Az operatőrt szemmel láthatóan feldobta a rövid találkozás.

Forrás: index.hu