Videó: Diego Costa a büfében majszolt a félidőben, Conte reakciója mindent visz

2017.05.16. 10:30
Bár a Premier League-trófeát már elhódította a Chelsea, Diego Costa, a londoniak spanyol támadójának sikeréhsége csillapíthatatlan. Igaz, az alábbi videóból ez nem derül ki, de kétségkívül jó étvágya van Costának, aki a Watford elleni bajnoki (4–3) szünetében a büfében falatozott. De mit szólt ehhez Antonio Conte, az angol bajnok csapat olasz menedzsere?

Diego Costa kispados volt a hétfői összecsapáson. A 2–1-es Chelsea-vezetést hozó első félidő után megéhezett, így a média képviselői számára kikészített elemózsiából csemegézett. A hírek szerint a Chelsea leggólerősebb játékosa sajttal és naranccsal csillapította étvágyát.

A hétgólos összecsapás után az újságírók megkérdezték Antonio Contét, mi a véleménye a félidőben majszoló Costáról. Az olasz szakember azt felelte, „attól függ, mit evett”. A riporterek viccelődve azt válaszolták, „Costa csokoládétortát majszolt”.

„Ez esetben roppant mérges vagyok rá, mert hozhatott volna nekem is egy szelet csokitortát. Szenvedtem a meccs alatt, jó lett volna enni egy kicsit” – viccelődött az olasz szakember.