nemzetisport.hu 2016.02.20 22:51

Videó: 45 m-ről hazaküldte a labdát, csodát tett a kapus

Hatalmasat védett Jordan Archer a Millwall–Peterborough (3–0) angol harmadosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A hazaiak kapusa csapattársa, Mark Beevers hazaadását hárította a gólvonalról hétköznapinak egyáltalán nem mondható módon. Remek megoldás!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2016.06.24 18:42:38

Angol labdarúgás CS. Z.

Múlhat ezen Pogba szerződtetése? • Ha marad a jelenlegi szabályozás, jelentős futballista-kirajzás várható.

2016.05.24 14:39:42

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

„A rossz Manchesterbe jött” • A legenda szerint még mindig Ferguson öröksége lengi körül az Old Traffordot.

2016.05.23 12:24:51

A holland szakember két évig irányította a csapatot, José Mourinho követheti a kispadon • Giggs távozása is biztosra vehető.

2016.05.21 18:15:18

Emberhátrányban is meglett a siker a hosszabbításban • Megvan Van Gaal első kupája – az utolsó is?