nemzetisport.hu 2016.02.20 22:51

Videó: 45 m-ről hazaküldte a labdát, csodát tett a kapus

Hatalmasat védett Jordan Archer a Millwall–Peterborough (3–0) angol harmadosztályú labdarúgó-mérkőzésen. A hazaiak kapusa csapattársa, Mark Beevers hazaadását hárította a gólvonalról hétköznapinak egyáltalán nem mondható módon. Remek megoldás!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.18 11:20:28

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

Wenger csapata az első félidő végén döntötte el a mérkőzést, a vendégek vitatni fogják Dean játékvezető ítéleteit.

2017.11.09 16:42:52

Angol labdarúgás MAROSI GERGELY

Bivalyerős a csapat, épül az új stadion, okos a stratégia – de a Tottenham vitrinjébe még nem került új trófea.

2017.11.05 13:11:09

Azpilicueta már az ötödik gólpasszát adta honfitársának • Mourinhóék hátránya 8 pont a City mögött.

2017.11.05 15:04:32

Az idényben már 52 gólnál jár a Guardiola-csapat, erre senki sem volt képes a Premier League bevezetése óta.