Premier League: kiütéses sikerével menekül a Sunderland

2014.04.27. 15:10
A Premier League 36. fordulójában a Sunderland hazai pályán a duplázó Connor Wickham vezérletével 4–0-ra kiütötte a Cardiff Cityt, így elmozdult a kiesőzónából.

Wickham azok után, hogy az első 37 PL-meccsén csak egyszer talált be, a legutóbbi hármon ötször is eredményes volt.

A Cardiff sorsa az első félidő hajrájában pecsételődött meg, amikor Cala kiállítása után Borini büntetőjével megduplázta előnyét a Sunderland, amely a második félidőben még kétszer betalált. Cala kiállítása egyben azt is jelenti, hogy a Premier League-ben valaha pályára lépő 46 csapatból már mindegyiknek legalább egy játékosa kapott piros lapot.

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ

Sunderland–Cardiff City 4–0 (Wickham 26., 86., Borini 45+1. – tizenegyesből, Giachherini 76.)