PL: Rooney a saját térfeléről, futtából lőtt gólt – videó

2017.11.29. 22:30
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 14. fordulójának szerdai játéknapján Wayne Rooney 67 perc alatt klasszikus mesterhármast szerzett a West Ham United ellen. A harmadik gólja egészen elképesztőre sikeredett: a saját térfeléről, futtából lőtt Joe Hart kapujába. A 32 éves csatár a hetedik mesterhármasát szerezte az angol élvonalban, ám ez volt az első, amelyet az Everton színeiben ért el. Rooney egyébként legutóbb 2272 nappal ezelőtt szerzett három gólt egy meccsen a Premier League-ben.

Az Everton végül 4–0-ra nyert a West Ham ellen. A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak! A mérkőzésről bővebben ide kattintva olvashatnak!

Rooney harmadik gólja

Rooney első gólja

Rooney második gólja

ANGOL PREMIER LEAGUE
14. FORDULÓ
AFC Bournemouth–Burnley 1–2(J. King 79., ill. Wood 37., Brady 65.)
Arsenal–Huddersfield Town 5–0(Lacazette 3., Giroud 68., 87., A. Sánchez 70.,Özil 72.)
Chelsea–Swansea City 1–0(Rüdiger 55.)
Everton–West Ham United 4–0(Rooney 18., 28., 66., A. Williams 78.)
Manchester City–Southampton 2–1(Van Dijk 47. – öngól, Sterling 96., ill. Oriol Romeu 75.)
Stoke City–Liverpool 0–3(Mané 17., Szalah 77., 83.)