PL: Mané szállította a győzelmet a Southamptonnak

2015.03.03. 22:39
A Southampton 1–0-ra nyert hazai pályán a Crystal Palace ellen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

A Southampton már 387 perce gólképtelen volt saját stadionjában a bajnokságban, amikor szenegáli középpláyása, Sadio Mané egy kipattanóra lecsapva bevette a Crystal Palace kapuját. A Soton ezzel a győzelemmel a szerdán pályára lépő Liverpoolt megelőzve az ötödik helyre ugrott.

A Hull City–Sunderland mérkőzésen a pálya mellett forrtak az indulatok, a két csapat menedzsere, Steve Bruce és Gustavo Poyet egymásnak is ugrott volna, ha nem fogják le őket. A pályán 1–1-re végeztek a felek.

Az Aston Villa hazai pályán 2–1-re nyert Christian Benteke 94. percben értékesített büntetőjével a West Bromwich Albion ellen. Érdekesség, hogy a Villa javára ezt megelőzően legutóbb 2014. január 29-án ítéltek 11-est, akkor szintén a WBA volt a „károsult”.

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
28. FORDULÓ

Aston Villa–West Bromwich Albion 2–1 (Agbonlahor 23., Benteke 94. – 11-esből, ill. Berahino 67.)
Hull City–Sunderland 1–1 (N'Doye 15., ill. Rodwell 77.)
Southampton–Crystal Palace 1–0 (Mané 83.)