nemzetisport.hu 2018.12.30 09:58 Frissítve: 2018.12.30 10:05

PL: Sadio Mané az Arsenal védőjét fojtogatta? – videó

Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 20. fordulójának slágermérkőzésén a Liverpool hazai pályán 5–1-re legyőzte az Arsenalt. A triplázó Roberto Firmino mellett Mohamed Szalah és Sadio Mané is gólt jegyzett, a szenegáli válogatott támadó teljesítményére azonban árnyékot vet egy érthetetlen megmozdulása: a felvételek tanúsága szerint egy teljesen ártalmatlan szituációban fojtogatni kezdte az „ágyúsok” védőjét, Stephan Lichtsteinert.

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ

Liverpool–Arsenal 5–1 (Firmino 14., 16., 65. – a harmadikat 11-esből, Mané 32., Szalah 45+2. – 11-esből, ill. Maitland-Niles 11.)

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

A manchesteriek már a 25. percben négy góllal vezettek, valósággal eltiporták Sarri csapatát.

2019.02.08 12:03:10

Niort Carlos Téveze, az argentin Jamie Vardy Batistután nőtt fel, s nagyszerű példa volt a társainak.

2019.02.06 14:12:39

Angol labdarúgás OLÁH GÁBOR (SALFORD)

A zord időjárás vagy az időpontváltozás miatt David Beckham most nem volt jelen.

2019.02.03 17:24:03

A második félidőben lemosta a pályáról a házigazda City a londoniakat, akik sokat köszönhetnek a kapusuknak.