PL: drámai Newcastle-siker a nagyot hibázó Stoke ellen

2013.03.10. 17:58
Legyőzte a Newcastle United a Stoke Cityt az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában (2–1). A vendégek szerezték meg a vezetést a 67. percben – Jonathan Walters az általa kiharcolt büntetőt gólra váltotta –, majd a házigazdák a csapatkapitány, Yohan Cabaye gyönyörű szabadrúgásgóljával egyenlítettek.

Már úgy tűnt, hogy a csapatok megosztoznak a pontokon, ám a 92. percben a Newcastle gólt szerzett: Sylvain Marveaux remek labdát játszott Papiss Demba Cisséhez, aki Marc Wilson beragadása miatt nem volt lesen, és hét méterről higgadtan a hálóba helyezett. 2–1Papiss Demba Cisséhez, aki Marc Wilson beragadása miatt nem volt lesen, és hét méterről higgadtan a hálóba helyezett. 2–1

PREMIER LEAGUE
29. FORDULÓ
Newcastle United–Stoke City 2–1 (Cabaye 73., P. Cissé 92., ill. Walters 67. – 11-esből)