MTI 2017.12.24 12:41 Frissítve: 2017.12.24 15:02

PL: Defoe bokája eltört, két hónapig nem játszhat

Jermain Defoe 8-10 hétig nem állhat az angol labdarúgó-bajnokság élvonalában kieső helyen álló Bournemouth rendelkezésére.

A klub vasárnapi közleménye szerint a 35 éves támadónak még szerdán, a Chelsea vendégeként játszott, 2–1-es vereséggel végződő találkozón tört el a bokája. Defoe a Ligakupa-meccsen kezdőként lépett pályára, de a 17. percben a sérülése miatt le kellett cserélni.

Defoe a szezonban eddig 17 tétmeccsen játszott, három gólt szerzett. A Bournemouth a bajnokságban 19 forduló alatt 16 pontot gyűjtött, és a 18. helyen áll a Premier League tabelláján, egy ponttal lemaradva a már bennmaradást jelentő helyen lévő West Ham Unitedtől.

2019.04.21 14:18:32

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

A Manchester United a 86. percig a kaput sem találta el, a hazaiak örömfutballt mutattak be.

2019.04.15 20:32:52

Foster ritkán látható potyája és Deeney piros lapja 12 perc alatt megpecsételte a Watford sorsát.

2019.04.14 16:03:50

A Liverpool a második félidő elején 142 másodperc alatt szerzett két góllal győzte le a Chelsea-t.

2019.04.01 20:27:23

Az Arsenal sorozatban tizedik hazai bajnoki mérkőzését nyerte meg.

2019.03.31 17:14:52

Feltámadt, majd egyenlített a Tottenham a riválisa ellen, de a 90. percben elképesztő öngólt hozott össze.