PL: a szünet után indultak be Carrollék a Hull ellen

2015.01.18. 16:24
A West Ham United hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Hull Cityt a Premier League 22. fordulójában.

Az első félidőben nem született gól, majd a szünet után beindult a West Ham-henger. Ehhez kellett, hogy Enner Valencia lövését Allan McGregor kapus nem tudta megfogni, a kipattanóra pedig érkezett Andy Carroll, aki közelről a kapuba helyezett. 1–0Andy Carroll, aki közelről a kapuba helyezett. 1–0

Carroll már a nyolcadik bajnoki gólját szerezte a WHU-ban hazai pályán. Érdekes, hogy a Newcastle-ben eltöltött öt éve alatt is ennyiszer talált be a St. James' Parkban.

A Hull esélye igazából a 69. percben szállt el, amikor is Valencia kiugratását követően Morgan Amalfitano szépen nyesett a labda alá, amely így a kapuban kötött ki. Három perccel később pedig már Alex Song adott zseniális labdát Stewart Downingnak, aki rendkívül higgadt megoldást választva helyezett a bal alsó sarokba. 3–0

A West Ham két vereség és két döntetlen után ismét nyert a bajnokságban, és 36 pontjával a tabella hetedik helyén áll.