PL: a sereghajtó 0-2-ről, a 95. percben csent pontot

2013.12.28. 20:29
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 19. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a Cardiff City hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a sereghajtó Sunderlanddel.

A házigazda nagyon erősen kezdte a mérkőzést, a hatodik percig kétszer is betalálhattak volna már, ekkor azonban Frazier Campbell passza után Jordon Mutch meg is szerezte a vezetést, majd a második játékrész elején a páros fordított sorrendben is gólt hozott össze.

A vendégek a 83. percben Emanuele Giaccherini beadása után a csereként beálló Steven Fletcher góljával szépítettek, majd a szintén a padról beszálló Jack Colback a 95. percben megmentett egy pontot a sereghajtónak.

A Manchester City meccséről IDE, a Manchester Unitedéről IDE kattintva olvashat bővebben!

LABDARÚGÁS, PREMIER LEAGUE
19. FORDULÓ

Cardiff City–Sunderland 2–2 (Mutch 6., F. Campbell 58., ill. S. Fletcher 83., Colback 95.)
KORÁBBAN KÖZÖLT EREDMÉNYEK
Aston Villa–Swansea City 1–1 (Agbonlahor 7., ill. Lamah 36.)
Hull City–Fulham 6–0 (Al-Muhamadi 49., Koren 60., 84., Boyd 63., Huddlestone 67., Fryatt 74.)
Manchester City–Crystal Palace 1–0 (Dzeko 66.)
Norwich City–Manchester United 0–1 (Welbeck 57.)
West Ham United–West Bromwich Albion 3–3 (J. Cole 4., Maiga 65., K. Nolan 67., ill. Anelka 40., 45., Berahine 69.)